Загальні питання

Відвідування кіносеансів дітям до 6 років може бути безкоштовним, якщо дитина не займає окремого місця в кінозалі, та за умови, що дитина буде переглядати сеанс у супроводі дорослого (одна дитина – один дорослий)

Розклад на новий кінотиждень (четвер - середа), як правило, відкривається ввечері в понеділок.

Не пізніше ніж за 30 хвилин до початку сеанса, це можна зробити в особистому кабінеті (розділ на сайті) або за номером 044 200 90 18.

Так, система передбачає часткове повернення квитків. В особистому кабінеті Вам необхідно позначити ті квитки, які Ви хочете повернути.

Ні, не видають. У нас працює система персональних 3D окулярів. Ви можете використати власні 3D окуляри для перегляду фільму або придбати нові окуляри багаторазового використання в касах кінотеатру чи бару.

У разі оголошення повітряної тривоги сеанси зупиняються. Персонал кінотеатру скерує глядачів до найближчого укриття. У випадку відбою повітряної тривоги протягом 15 хвилин - сеанси буде відновлено (окрім останніх сеансів). В іншому випадку квитки можна буде використати при наступному відвідуванні кінотеатру на той самий фільм, поки фільм є у прокаті., на будь-які сеанси , квитки на які відповідають тій самій ціновій категорії. Для цього зберігайте квитки.