Загальні положення


Дані правила розроблені у відповідності до Закону України «Про захист прав споживачів» та Цивільного Кодексу України.
Дані правила обов’язкові для дотримання всіма відвідувачами кінотеатру KINOMAN за адресою:  м. Київ, вул. Вадима Гетьман, 6, та кінотеатру в РЦ «Ультрамарин» за адресою: м. Київ вул. Василя Липківського, 1 А. 

1. Правила відвідування кінотеатрів KINOMAN та РЦ «Ультрамарин»
1.1.    Продаж квитків.
1.1.1.    Каса кінотеатру починає роботу за 30 хвилин до початку першого сеансу.
1.1.2. Відвідувач має право повернути квиток не пізніше аніж за 30 хв до початку сеансу, звернувшись на касу кінотеатру.
1.1.3.    Продані квитки підлягають поверненню або обміну у випадках: відміни сеансу (форс-мажор), ненадання інформації про вікові обмеження на перегляд фільму, заміни фільму або неякісної демонстрації з вини кінотеатру. Обмін квитка на наступний сеанс здійснюється в межах вартості квитка за наявності чеку придбання.
1.1.4.    У разі запізнення глядача на сеанс, квитки на цей сеанс не підлягають обміну або поверненню до каси.
1.1.5.    Бронювання квитків здійснюється за номерами телефону 
( 206-03-62; 206-03-70  щодня з 10:00 до 22:00 без вихідних.
1.1.6.    Бронь на квиток знімається не пізніше ніж за 30 хвилин до початку сеансу.
1.1.7.    Фільми, що демонструються, у форматі 3D, відзначені спеціальним значком  «3D».
1.1.8. На сеанси з індексом 18+  продаж  квитків відбувається виключно за наявності документа, що посвідчує вік особи. Працівники кінотеатру мають право відмовити у купівлі квитків особам які не досягнули вищезазначеного віку. (п.7 «Положення про державне посвідчення на право розповсюдження і демонстрування фільмів»).
1.2.    Пропускний режим:
1.2.1.    Вхід у кінозал можливий за наявності неушкодженого квитка, придбаного на касі кінотеатру або електронного квитка, придбаного онлайн,   та проводиться контролерами кінотеатру за 5-10 хвилин до початку сеансу.
1.2.2.    Відвідувачі повинні зберігати квитки для контролю до кінця сеансу. Заяви про втрату квитків не приймаються.
1.2.3.    Адміністрація залишає за собою право вимагати надання кіноглядачами квитка для здійснення додаткового контролю під час сеансу. 
1.2.4.    У разі виходу глядача із кінозалу під час сеансу, контролер має право перевірити квиток глядача при його поверненні до кінозалу. 
1.2.5.    Квиток без контрольної лінії не приймається.
1.2.6.    Займати місця у залі необхідно згідно нумерації ряду і місця, зазначених у квитку.
1.2.7.    У кінозалах кінотеатру категорично забороняється проводити фото- і відеозйомку, користуватися будь-якою записуючою апаратурою. Порушення даного правила несе за собою кримінальну відповідальність. Адміністрація залишає за собою право вивести правопорушника з кінозалу, та викликати поліцію у разі непокори керуючись ч. 1 ст. 176 (порушення авторського права і суміжних прав) Кримінального кодексу. Перебуваючи у кінозалі, рекомендовано переводити мобільні телефони у беззвучний режим, щоб не заважати іншим глядачам.
1.2.8.    Категорія осіб, затверджена адміністрацією, має можливість придбати квитки зі знижкою/за зниженою ціною (при наявності відповідних документів). 
Передбачені пільги можуть бути скасовані відповідно до вказівки власника прав (ліцензії) на прокат фільму.
1.3.    Заборонено:
1.3.1.    Знаходження на території кінотеатру осіб, що перебувають у стані алкогольного і наркотичного сп'яніння.
1.3.2.    Проносити до кінотеатру вогнепальну, газову та/або холодну зброю, вибухові пристрої і піротехніку, газові балончики і пневматичну зброю.
1.3.3.    Споживати на території кінотеатру та під час сеансу у кінозалах продуктів харчування та напоїв, що придбані в будь-яких інших пунктах громадського харчування, супермаркетах, магазинах, ніж торгових точках кінотеатру.
1.3.4.    Смітити і розкидати різні предмети (упаковки, жувальні гумки, серветки, тощо).
1.3.5.    Знаходитись на території кінотеатру з тваринами. 
1.3.6.    Перебування на території кінотеатру у нічний час (з 22:00 до 6:00), а також на сеансах, що закінчуються після 22:00 до 6:00, осіб молодше 16 років без супроводу батьків (або осіб, що їх замінюють). Під особами, які заміняють батьків, розуміються особи, які супроводжують неповнолітніх глядачів і несуть за них персональну відповідальність, тобто: усиновителі, опікуни чи піклувальники, представники спеціальних закладів, під опікою яких знаходиться неповнолітній у віці до 16 років (за наявності відповідних документів). 
1.3.7.    При порушенні загальноприйнятих правил і норм поведінки (нецензурна лайка, агресивна поведінка, порушення тиші в залі під час сеансу, використання предметів, що створюють шумовий ефект, і будь-які інші дії, що порушують громадський порядок та заважають іншим глядачам та відвідувачам кінотеатру) співробітники кінотеатру мають право вжити всіх необхідних заходів для уникнення негативних наслідків такого поводження, при цьому вартість квитка даному порушникові не повертається (не компенсується).
2. Відповідальність відвідувачів кінотеатру:
2.1.    Відвідувачі кінотеатру зобов’язані дбайливо ставитись до майна кінотеатру, не допускати його ушкодження та знищення. У разі нанесення збитків майну кінотеатру, відвідувач відшкодовує суму збитків у повному обсязі.
2.2.    Кіноглядач, придбавши квиток на сеанс у форматі 3D, має право придбати індивідуальні 3D окуляри на касі кінотеатру, або скористатися своїми власними 3D, окулярами, якщо такі є в наявності. Вартість окулярів не входить у вартість квитка. 
2.3.    Працівник бару при продажу пива (крім безалкогольного), має право перевірити у покупця паспорт або інші документи, що підтверджують вік покупця (якщо виникли сумніви щодо досягнення покупцем 18-річного віку). У разі відмови покупця надати такий документ, продаж пива (крім безалкогольного) такій особі забороняється. 
2.4.    У разі знаходження відвідувачами кінотеатру підозрілого предмету (сумка, згорток, пакет, валіза, тощо) на території кінотеатру, останні повинні негайно повідомити про таку знахідку адміністрацію або охорону кінотеатру.
3. Доповнення і роз'яснення:
3.1. Відвідування кіносеансів дітям до 6 років може бути безкоштовним, якщо дитина не займає окремого крісла в кінозалі, та за умови, що дитина буде переглядати кіносеанс у супроводі дорослого (одна дитина – один дорослий)
3.2.     Адміністрація кінотеатрів KINOMAN та кінотеатр в РЦ «Ультрамарин» не несе відповідальності за можливий дискомфорт для очей під час перегляду сеансу в 3D-форматі. Якщо у відвідувача є проблеми із зором, йому необхідно отримати консультацію у лікаря, перш ніж відвідувати кіносеанс.
3.3.     Якщо відвідувач користується окулярами, тоді 3D-окуляри або кліпси 3D формату необхідно одягати поверх на свої окуляри з діоптріями.
3.4.     3D-окуляри можуть бути використані лише для перегляду 3D-фільмів в 3D-кінозалі.
3.5.     Кінотеатри KINOMAN та кінотеатр в РЦ «Ультрамарин» надають можливість відвідувати кінозали за спеціальною ціною зі знижкою учням та студентам, за умови наявності відповідного посвідчення (учнівського квитка або документу, що його замінює, та студентського квитка денної форми навчання ВУЗів України)*,а також пенсіонерам, за умови наявності пенсійного посвідчення або документа, що його замінює.
3.5.1. Кінотеатр KINOMAN та кінотеатр в РЦ «Ультрамарин» надають можливість безкоштовного відвідування кінозали дітям сиротам (за умови наявності відповідного посвідчення), один раз на тиждень на сеанси початок яких припадає до 19:00 займаючи обране місце в рядах з 1-го по 3-й, окрім прем’єрних та допрем’єрних сеансів, та сеансів у форматі 3D. 
3.5.2. Кінотеатр KINOMAN та кінотеатр в РЦ «Ультрамарин» надають можливість безкоштовно відвідувати кінозали при наявності флаєра на безкоштовне відвідування кінотеатру, за наявності вільних місць та/або проданих квитків на сеанс (окрім обмежень, що діють на кожен конкретний флаєр)
3.6.    Відвідувачі кінотеатрів KINOMAN та кінотеатру в РЦ «Ультрамарин» самостійно несуть відповідальність за збереження власних речей. У разі їх втрати адміністрація і працівники кінотеатру не несуть відповідальності за їх втрату та не відшкодовують вартість зниклих речей. 
3.7.    Речі до гардеробу приймаються виключно за наявності квитків на фільм. Пакети, парасольки, рюкзаки, сумка, валізи, дитячі візки, велосипеди тощо, на зберігання не приймаються. Адміністрація не несе відповідальність за збереження речей залишених у верхньому одязі. При втраті (пошкодженні) гардеробного жетона, утримується його вартість в розмірі 100 грн, при цьому речі видаються за умови пред'явлення паспорта або іншого документа, що посвідчує особу**.
3.8.    Відвідувачі кінотеатру перед придбанням квитка на перегляд фільму, зобов’язані ознайомитись з інформацією про фільм та рекомендаціями щодо вікових обмежень глядацької аудиторії, щодо фільму. У випадку недотримання глядачами кінотеатру рекомендацій за віковими обмеженнями, кінотеатр не несе будь-якої відповідальності, і вся відповідальність покладається на батьків або осіб, що їх замінюють.

3.9.    Купуючи квиток на перегляд фільму, відвідувач підтверджує, що він ознайомлений з Правилами роботи кінотеатру та інформацією про фільм.