Учнівський кіно-квиток від KINOMAN

Твої діти ходять до школи? Тоді приходь в кінотеатр KINOMAN, заповнюй анкету, отримай учнівський кіно-квиток, та нехай твої діти ходять в кіно по спец ціні.

Правила

 1. Загальні положення
  1. Під поняттям «Учнівський кіно-квиток» або «Учнівський квиток  KINOMAN» розуміється – документ встановленого зразка та змісту, що надає можливість власнику відвідати сеанс в кінотеатрі за спеціальними умовами.
  2. Під «Спеціальними умовами» розуміється – відвідування сеансів, які не мають статусу прем’єрного та/або допрем’єрного за спеціальною ціною.
 2. Умови отримання та користування
  1. Учнівський кіно-квиток видається школярам, та особам, що не досягли 18-ти років, безкоштовно.
  2. Активація «учнівського кіно-квитка» відбувається на наступний день, після передання заповненої анкети до кінотеатру.
  3. Заповнювати анкету мають право лише батьки або опікуни дитини.
  4. На одну дитину може  бути зареєстрований лише 1 (один) «Учнівський кіно-квиток»
  5. Скористатися учнівським квитком KINOMAN можливо на будь який сеанс, окрім:
   1. Прем’єрних та допрем’єрних сеансів
   2. Сеансів в VIP залах
  6. Скористатися учнівським кіно-квитком можливо не більше одного разу на один сеанс. Тобто по одному учнівському кіно-квитку на один сеанс може пройти тільки одна дитина.
  7. Дія учнівського кіно-квитка розповсюджується на сеанси з понеділка по п’ятницю без обмеження часу кіносеансу та у вихідні і святкові дні на всі сеанси до 16:59. Окрім сеансів, що вказані у пункті 2.5
  8. На сеанси в форматі 3D необхідно взяти з собою ваші 3D окуляри або придбати їх на касі кінотеатру за додаткову платню.
  9. Скористатися учнівським кіно-квитком, можливо пред’явивши його на касі кінотеатру. Важливо: скористатися учнівським кіно-квитком можливо до оплати квитків на касі. Тобто спочатку необхідно пред’явити учнівську картку  KINOMAN, а вже потім сплачувати вартість самих квитків до кінозалу.

Якщо кіно-квиток пред’явили після оплати, квиток вважається недійсним.

 Через онлайн сервіс скористатися квитком НЕ можливо.

                 10. При використанні учнівського кіно-квитка, касир має право перевірити документи, що підтверджують особу та вік власника учнівського кіно-квитка.  У разі відсутності таких документів, касир має право відмовити у наданні знижки.

                 11. Кожен учнівський кіно-квиток має власну систему накопичення. Чим більше походів у кіно, з учнівським кіно-квитком тим більше шансів виграти подарунок* від кінотеатру . 

3. У разі втрати чи псування учнівського кіно-квитка необхідно

 1. Звернутися на касу кінотеатру
 2. Вказати телефон, електронну адресу  та ім’я – на котрі було зареєстровано картку.
 3. Пред’явити документ, що засвідчує особу
 4. У разі втрати кіно-квитка (картки), відновити його можливо за окрему плату. Сума за відновлення картки буде встановлюватися, згідно з прайсом виробника, на момент виготовлення картки. Кількість походів в кіно та шанс отримати подарунок* в такому разі зберігаються за користувачем кіно-квитка (картки

 

*під подарунком розуміється купівля товару за 0,01 грн

Кинотеатры:

 • COSMO Multimall

Cейчас в прокате: